Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego koszulki z nadrukiem to dobry prezent

Pomysłów na ciekawe prezenty i upominki jest dużo, i jeżeli ktoś tylko zechce, to bez żadnego problemu coś odpowiedniego znajdzie. A przecież rozmaitych okazji na to raczej nie będzie brakować, ponieważ co najmniej kilka razy na rok bliskie osoby coś świętują. Jednym z ciekawych i wartych polecenia pomysłów z pewnością będzie fajny prezent dla chłopaka. Jeżeli ktoś decydował się będzie na tego typu fajny prezent dla dziewczyny, to ma wiele możliwości jeśli będzie chodziło o metodę wykonania nadruku.

Można też pomyśleć o zrobieniu haftu, jaki co prawda nie będzie miał takiej ilości kolorów co nadruk, ale także ładnie się będzie prezentował. Jedną z metod robienia takich koszulek jest sitodruk. Za jego pomocą można wykonać nawet wzory o duży stopniu skomplikowania, ale przy jednostkowych elementach koszt wykonania będzie dość wysoki. Dlatego też dużo częściej firmy wykorzystują różnego rodzaju drukarki, jakie pozwalają wydrukować zdjęcie czy grafikę wprost na materiale. Jeśli zostaną użyte wysokiej jakości farby, a wydruk wykonany zostanie na dobrym urządzeniu, to można będzie uzyskać wysoki poziom trwałości.

Kolejną z metod, jakimi są robione koszulki z haftem, jest sublimacja. W przypadku tej metody na papierze transferowym jest drukowana grafika, która następnie musi zostać wprasowana w tkaninę. Ta metoda daje dużą elastyczność, ponieważ wydruk zrobić można w dowolnym miejscu odzieży. Wykonane w ten sposób rysunki są trwałe, odporne na pranie i zachowują długi czas kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY