Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe firmy i do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki Yonex dobierane są tak samo przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma zajmuje się projektowaniem i sprzedaje trzy wiodące serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort gry oraz moc uderzeń. Seria VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, czucie wszystkiego oraz ma idealną rotację. Rakiety z obu serii, jak i inny asortyment taki jak tenis polska można zakupić w sklepie krajowego dystrybutora w atrakcyjnej kwocie.

Jeśli ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i chce zakupić ten sam model, może sobie na to pozwolić. Jeżeli natomiast ktoś rakietę tej marki nabywa po raz pierwszy i zapozna się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą także omawiać z klientem pracownicy sklepu. Każda rakieta opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Scharakteryzowane są zastosowane w nich technologie oraz można przeczytać, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to firma znana także z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego producenta mogą być pewni, że podniosą własne umiejętności na kortach. Wszystkie rakiety naginane są z pełną siłą. Oferowane kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są solidne i z tego względu kupujący mają dostęp do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest szeroki i podzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, albo zawodowo. Każdorazowo odnajdzie gadżety dobrane do zdolności i nawyków gry.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY