Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zalety które wynikają z użycia terminala paliwowego XTRACK

Terminal umożliwiający w pełni nadzorować to, co dzieje się z paliwem, czyli XTrack jest wybierany przez osoby, którym zależy na tym, aby mieć wgląd jedynie do najlepszych rozwiązań. Przedsiębiorcy doceniają szczególnie to, że systematycznie mogą sprawdzić poziomy paliwa. Umożliwiona jest również identyfikacja osoby która tankuje. Pozwoli na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd lub kierownik pracownik.

Można bowiem przez terminal paliwowy XTrack łatwo sprawdzić, kto pobiera paliwo i w jakim pojeździe. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się przy pomocy karty można zebrać każde informacje, jakie da się przejrzeć w systemie online. Jeśli dotychczas nie korzystano z takich możliwości, to bez wątpienia można będzie docenić to, że można uzyskać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w firmie przez każdego z pracowników.

Proponowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła wszystkie dane, jakie zarejestruje. To natomiast pozwoli opracować raporty pozwalające na sprawne rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa. Każdy raport może być stworzony według indywidualnych opcji. Modyfikacje mogą dotyczyć na przykład umieszczenia znaku rozpoznawczego firmy albo dodawania innych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można też zebrać wiadomości oraz alerty powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zgromadzi albowiem dane z czujnika paliwa oraz wysyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, czy oleju napędowego i właściwie zaplanować kolejne dostawy.

Rozwiązania jak przykładowo Titan Access da się dowolnie zmodyfikować. Szczegółowe informacje w temacie funkcjonowania całości można uzyskać od ekspertów. Inne wyroby, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Wyznaczniki co do tego, na co się zdecydować są spersonalizowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY